Rituál pro nevěstu, aneb, je potřeba navracet sílu ženám, aby nám bylo lépe na světě

Včera jsem byla poctěna pozváním na nádhernou akci – Rituál pro nevěstu Ester MaAve Nevolova, za pár dní z ní bude paní Ledvinová.  Bylo to moc milé a silné setkání v kruhu vědomých žen, které přišly podpořit Esterku v jejím životním kroku a to v přechodu ze stavu svobodná za vdaná.

Esterka je pro mě vzorem ženy, která si dokáže život užívat plnými doušky, ve své síle a kráse.  A o to tady, v našich životech jde především.

To je taky důvod, proč mám potřebu se o tento příběh podělit.

Tohle všechno nám přináší tantrické učení, prožít si každou fázi svého života v otevřenosti, ve své divokosti a plné síle. A takhle přesně, zrovna Ester,  svůj život žije.  Já ji poznala již jako zralou a nespoutanou ženu, která věděla, co chce a uměla si to užít.

Žena by si měla projít čtyřmi fázemi svého života, v období puberty by měla rozkvéct v nádherné poupátko, nevinnou dívenku, která objevuje sama sebe a svojí  sexulitu, potom se její energie přemění do zralé ženy – dračice, která již zná svou hodnotu a dokáže si ji užívat plnými doušky a v plné síle, potom nastává zralé období matky, pečovatelky – to je fáze kam nám Esterka dozrála právě nyní a věřím, že nebude litovat ani vteřiny předchozího života, protože si jej nádherně užila – se vším, co přicházelo, s radostmi i se smutky.  Poslední fáze života ženy je moudrost a nadhled – je to nádherná fáze, pokud jsme si dokázaly právě plnně prožít všechny předešlé.  Odkládáme své ego a zůstává pouze láska a otevřené srdce.

Hodně mě její příběh dojímá, protože bych ráda toto vědomí vrátila všem ženám a dívkám, které se ještě nedokázaly propojit se svou sílou.  Je potřeba, abychom toto vědomí začali vracet do našich životů a začali uctívat každou fázi svého života podobnými přechodovými rituály.  Když si jednotlivé fáze prožijeme naplno a také si je uvědomíme, nemáme  v pozdějším věku pocit, že nám ujíždí vlak, že jsme ten náš život promrhaly.

Děkuji  ženám, za jejich ženské kruhy a sdílení tohoto poselství v nich 🙂 🙂

Sama za sebe si uvědomuji, jak jsem předchozí etapy života projela v nějakém rychlíku a ještě obalena nánosy strachu, který jsem nasbírala tím, že jsem nebyla ve své síle a propojená se svou duší a slepě jsem přebírala každou „nepravdu“ o životě až jsem měla pocit, že ta má realita není k žití.  Proto děkuji z celého srdce všem lidičkám, které jsem ve svém životě potkala a kteří mě dokázali otevřít oči a srdce uvidět svět v plné kráse a nádheře. A i když jsem to nestihla chytit hned v počátku svého života, díky „Bohu“ za to, že vůbec 🙂 :).

A díky „Bohu“ za to, že jsem našla sílu všechnu tuto krásu šířit dál.

Esterko, bylo to plodné a výživné a věřím, že všechny přijdeme za kmotřičky 🙂 🙂

Objímám

 

Stáňa Ketmanová
Miluji otvírat lidem srdce a povzbuzovat je v tom, aby našli své pravé JÁ. Na své cestě, za svým JÁ, jsem se svým partnerem, objevila kouzlo vědomého doteku, sílu lásky a sexuální energie. Spolu jsme procítili, že když se propojí sexualita se spiritualitou, zázraky se mohou začít dít. Narostou nám křídla a tělo se začne uzdravovat. Můj příběh si přečtěte zde: Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře