Jak se můj muž učitelem stal

Spousta kamarádek mi řeklo, že by tak rády šly, kdyby se k nim přidal i partner, ale toho by nikam nedostaly. Tak jim jenom vyprávím o tom paradoxu, který se stal u nás.

Před deseti lety to byl i můj muž, kterého jsem nikam nemohla dostat a měli jsme absolutně rozdílné zájmy – taky jsme se od sebe pěkně vzdalovali.
Na náš první seminář jsem ho dotáhla vysloveně na smyka, protože jsem bytostně cítila, že potřebuji změnu, že se v našem vztahu necítím jako žena – milovaná a uctívaná.

Nyní je to právě on, který po čtyřech letech partnerského výcviku začal vyučovat jak dávat a přijímat vědomý dotek, jak prociťovat sebelásku a být ve své síle.

V sobotu jsme měli náš první seminář „Magická síla masáže nohou a rukou“ a já jsem byla v úžasu, jak se ten můj muž, který nechtěl dříve ani slyšet o nějaké proměně, dokázal posadit do svojí mužské síly a celý seminář si bravurně sám odmoderoval a provedl jím spoustu úžasných lidiček.

Já mohla vedle něj být jako královna, která může zasahovat, ale nemusí. Děkuji Mirku, všechna ta práce stála za to a já jsem šťasná, že to všechno můžeme předávat dál.

 

Stáňa Ketmanová
Miluji otvírat lidem srdce a povzbuzovat je v tom, aby našli své pravé JÁ. Na své cestě, za svým JÁ, jsem se svým partnerem, objevila kouzlo vědomého doteku, sílu lásky a sexuální energie. Spolu jsme procítili, že když se propojí sexualita se spiritualitou, zázraky se mohou začít dít. Narostou nám křídla a tělo se začne uzdravovat. Můj příběh si přečtěte zde: Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře