Náš první prožitkový seminář

Společně Vás zveme na náš první celodenní workshop pro manželské a milenecké páry, případně i kamarády nebo kamarádky.

Zábavnou až hravou formou se budeme uvolňovat a vnímat svoji energii a ukážeme vám, jak může být jednoduché poskytnout partnerovi nebo partnerce zážitek, který vás vzájemně naladí na stejnou frekvenci a ještě vám pomůže nalézt vnitřní sílu, energii a rovnováhu.

Při masážích často slýchávám, při dotecích na chodidlech nebo na rukou povzdechy, jak je to příjemné a uvolňující. Jelikož vím, že často si vzájemně chcete podobných doteků užít, ale nevíte jak nato, nabízíme vám na našem workshopu možnost naučit se tuto úžasnou techniku a současně si jí i vyzkoušet na svém vlastním těle. Není totiž lepší výuky, než v průběhu dne jednak přijmout a jednak dát vedenou masáž, kterou si snadno každý zapamatuje.

Stáňa Ketmanová
Miluji otvírat lidem srdce a povzbuzovat je v tom, aby našli své pravé JÁ. Na své cestě, za svým JÁ, jsem se svým partnerem, objevila kouzlo vědomého doteku, sílu lásky a sexuální energie. Spolu jsme procítili, že když se propojí sexualita se spiritualitou, zázraky se mohou začít dít. Narostou nám křídla a tělo se začne uzdravovat. Můj příběh si přečtěte zde: Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře