Terapie dotykem

Každičké tělo je jedinečné - je to chrám duše. Jen díky němu žijeme svůj život. Přesto ho často přehlížíme,  nemilujeme či dokonce  odmítáme. Zkuste své tělo zavnímat s pozorností, ocenit ho takové, jaké je, věnovat mu laskavou péči, úctu a dík.

Léčivé masáže

Doporučení:   Pro efektivní účinek přepisu vašeho podvědomí do vibrací zdraví doporučuji zakoupení minimálně 10 sezení terapie dotykem, ať už si vyberete kterýkoliv druh léčivé masáže. Tento balíček je za zvýhodněnou cenu 1000,- Kč/hodina

Dotykové lázně

Masáž je určena pro toho, kdo již umí pracovat se svými stresovými faktory, které se mu nehromadí v těle a dokáže si život vychutnávat. Jsou to spíše jemnější techniky, které vás uvedou do hluboké relaxace a vy si můžete užít tu slast z nic nedělání a jenom přijímání vyživujících dotyků.

Ajurvédská jóga masáž

Je určena pro všechny, kteří chtějí během krátké chvíle přijít k hlubokému uvolnění z nahromaděného napětí ve svalech a přitom se ještě protáhnout.

Motýlí masáže

Bloky, jež se utvořily v prenatálním období, jsou základem “schémat”, která se pak v našem životě objevují a neustále jej ovlivňují a to nejen z hlediska zdravotního. Projevují se totiž v našem celkovém přístupu k životním situacím.

Léčení vibračními ladičkami

Nejenom pro vás, kdo nemáte rádi dotyk od cizího člověka, přesto se potřebujete zharmonizovat, máme tuto úžasnou metodu, která působí do velké hloubky organismu.

Čtyřruční masáž

Ten, kdo si dokáže užít život naplno, ten si také dokáže vychutnat tuto úžasnou masáž, při které se tělo rozplyne v nekonečné záplavě pozornosti.

Šamanská masáž 

Pro vás, kteří žijete hodně akčním způsobem života, nemáte čas na odpočinek, tudíž stres se jako prvotní známka únavy začne ozývat bolestmi svalů.

Masáž pro páry

Masáž páru je smyslným rituálem plným sdílení společného prožitku. Darujete si tím nejen možnost prožívání svobody v přítomnosti partnera, což je velkým obohacením každého vztahu, ale i možnou inspiraci pro Váš další partnerský život, kde by neměla chybět tolerance, hravost a radost z nekonečných možností objevování, pochopení pro nejrůznější druhy potěšení.

Léčivá tantra

Tantrická masáž není pro každého, může ji prožít jenom ten, kdo chce hlubší prožitek, jít hloub do těla, do svých pocitů, zkontaktovat se se svou vnitřní sílou a krásou. Mohou přijít slzy, pláč, smích, všechny emoce jsou v pořádku, pokud chceme v životě prožívat více radosti a vnitřní svobody. U každé masáže přichází vždy něco jiného, podle toho v jakém rozpoložení se masírovaný právě nachází a kam si dovolí jít. Tantrická masáž je pro toho, kdo si chce do života přivést více celistvosti a nastavení rovnováhy.

Vaginální mapování

Pokud žena zažila ve svém životě bolestivé zkušenosti, spontánní reakcí je “zamrznout a necítit”. To se pak v průběhu života projevuje jako určitá, zpravidla všudypřítomná, hladina napětí a stresu. Tam, kde dříve bylo potěšení, slast a rozkoš, může být necitlivost.