Dotykové lázně

Pro koho je masáž určena

Masáž je určena pro toho, kdo již umí pracovat se svými stresovými faktory, které se mu nehromadí v těle a dokáže si život vychutnávat. Jsou to spíše jemnější techniky, které vás uvedou do hluboké relaxace a vy si můžete užít tu slast z nic nedělání a jenom přijímání vyživujících dotyků. Masáž je velmi často vyhledávána ženami, které jsou celý den v jednom kole a stále se musejí o něco, nebo někoho starat. Tady můžete vypnout a jenom být, dovolit si nechat hýčkat sami sebe.

Jak je masáž prováděna

Masáž využívá kombinaci různých typů dotyků tak, aby se vaše mysl mohla hluboce uvolnit a umožnila tělu rozpustit se jako máslo na slunci. Střídání doteků zcitliví tělo a uvolní napětí, uvolní emoce. Váš energetický systém se může otevřít a nastartovat tak vlastní sebeléčebný proces. Kombinují se zde suchá technika, horké žínky, peříčka a masážní oleje. Délka masáže má přímý vliv na uvolnění, prožitek a jeho hloubku, čím delší, tím hlubší prožitky.

Jak se po masáži budete cítit

Bude záležet na délce masáže, čím delší masáž, tím se budete cítit více uvolněněji až povznášejíce se, v nadhledu nad všemi starostmi více v souladu sami se sebou, jednoduše budete šťastní.

 

 

Dotykové lázně 90 minut
1950.00 Kč
V 90 minutách se dokážeš povrchově uvolnit
Dotykové lázně 180 minut
3900.00 Kč
Při 180 minutách se již dokážeš propojit s mystickými prožitky, které vychází z hlubokého uvolnění